Karakteristikat Moisturizes, Smoothhes, Shtrëngon poret Ka një aromë të lehtë me nota të bimëve dhe detit, duke ofruar një aureol të freski dhe pastërti. Karakteristikat Përmban 93% përbërës natyralë Pa parabene Pa alkool Pa kruarje I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar nga mosha 18 deri 25 vjeç

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.