RILASTIL AQUA

Rilastil Aqua është linja e plotë e produktit për lagështimin e lëkurës, për të mbajtur lëkurën tuaj të freskët, tonike dhe për të parandaluar rrudhat. Për një veprim efektiv hidratues, linja Rilastil Aqua parashikon përdorimin e përditshëm të pastruesit të kombinuar me kremin e fytyrës (LEGERE për lëkurë me vaj të përzier ose OPTIMALE për lëkurë të thatë) dhe me maskën dy herë në javë. Trajtimi i rekomanduar është në gjendje të rikthejë nivelin e duhur të lagështimit të lëkurës (Acid Hyaluronic me peshë të lartë molekulare për lagështim sipërfaqësor dhe me peshë të ulët molekulare për lagështim të thellë) dhe të bëjë lëkurën e fytyrës të ndritshme dhe të butë (Vaj Primrose Vaj me Omega 6).

8033224810522
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.