Pastrues ditor për pastrimin e lëkurave të yndyrshme, me pika të zeza, me tendencë për akne.

Ky xhel është i formuluar me 3 përbërës aktivë me një bazë bimore pastruese me pH fiziologjik:

  • Zinku, një agjent anti-bakterial dhe anti-inflamator
  • Bakri rregullon yndyrën
  • Probiotikët forcojnë barrierën e lëkurës .
  • Kjo formulë përmban gjithashtu ujë të mineralizuar Vichy.
  • Rezultati Lëkura është e matifikuar dhe më pak e yndyrshme. Poret dhe pikat e zeza janë reduktuar. 

PERDORIMI:

 Aplikohet në lëkurë të lagur, duke shmangur zonën rreth syve. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.