• -10%
    Vichy- Normaderm Phytosolution Mattifying Cleansing Creme Vichy - 1

Vichy Normaderm Phytosolution Mattifying Cleansing Creme

Përfitimet kryesore

Poret zbërthehen dhe pastrohen nga papastërtitë dhe grimcat e ndotjes

Menjëherë vepron në thithjen e vajit dhe ndihmon në minimizimin e sebumit të tepërt

Lëkura ndihet e pastër, e butë dhe e freskët

Heq përbërjen

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.