• -10%
    Vichy-Pureté Thermale gel Vichy - 1

Vichy Pureté Thermale gel

Masazhoni në fytyrën e lagur. Shmangni zonën e syve. Shpëlajeni me ujë. Për të rizbuluar efektivitetin e pastrimit me ujë pa tharë lëkurën tuaj.

Aplikacion:

Aplikoni në një fytyrë të lagur

Shkumoni në duar dhe masazhojeni në lëkurë

Shpëlajeni me ujë

Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje

Shmangni zonën e syve

Përfitimet:

Pureté Thermale Fresh Pastrues Xhel nga Vichy

Xhel pastrues

Mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkurës

Pastron butësisht lëkurën

Hidratues

Pasuruar me ujë burimi termik

Pa parabene

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.