• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

  • Super përthithëse
  • Super e hollë
  • Pa skuqje dhe irritime
  • Pa rrjedhje jashtë pelenës
  • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

3000 Artikuj

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.