• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

TRUDI PELENA

Produkt me material anësor të butë dhe elastik. Përshtaten në mënyrë natyrale duke u rimodeluar sipas barkut të fëmijës. Pjesa e brëndshme e pelenës përbehet nga një material përthithës me filtrin “Perfo Soft”, i përbërë nga një rrjetë cilesorë e cila garanton butësi dhe siguri.

Veshja e jashtme speciale me ajrosje, lejon qarkullimin e ajrit nga pjesa e brëndshme në pjesën e jashtme të pelenës duke reduktuar lageshtinë e cila është në kontakt me lëkurën e fëmijës e në këtë mënyrë duke ulur probabilitetin e irritimit të lëkurës.

2988 Artikuj

Të dhënat

Madhësia
Extra-Large (15-30kg) – 14 copë
Junior (11-25kg) – 18 copë
Maxi (7-18kg) – 19 copë
Midi (4-9kg) – 22 copë
Mini (3-6kg) – 21 copë

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.