Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike. Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme. 

*Super përthithëse

*Super e hollë

*Pa skuqje dhe irritime

*Pa rrjedhje jashtë pelenës

*Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

*Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.