Pelena ekologjike Pingo të cilësisë së lartë janë të bëra me materiale që nuk irritojne lëkurën e bebes.

Të buta, të holla dhe shumë përthithëse i japin komfort bebit tuaj. Përshtaten sipas masës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje.

Të testuara dermatologjikisht

Pelena ekologjike

97 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.