• I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Formula e saj inovative kryen një veprim natyral antibakterial falë pranisë së Propolisi; për më tepër efektiviteti i tij është testuar dhe demonstruar: ekstrakti i Agaricus Bisporus, i njohur për vetitë e tij deodorante dhe pastruese të frymëmarrjes, në kombinim me nenexhikun e ftohtë, siguron një ndjesi të freskisë së menjëhershme dhe të qëndrueshme. Karakterizuar nga mungesa e gazit, alkoolit dhe sheqerit.

100 Artikuj

in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:
Product added to compare.