Formulime delikate ideale për lëkurën e fëmijëve

Me vajrat Melissa dhe Andiroba, 100% mbrojtje natyrore

Aromë delikate dhe natyrale pa aromë sintetike

Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

Të gjitha formulimet janë pa: alkool, ngjyra, parabene, SLES, fenoksietanol, derivate të naftës, silikone, vajra minerale, aromë sintetike

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.