• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Pompë elektrike gjiri për nënat e reja

  • Pozicion më i rëhatshëm falë dizenjos unike
  • Ofron një stimulim me 3 shpejtësi të ndryshme
  • Kokë e butë që masazhon dhe ngjason me thithjen e bebes
  • Përfshin një shishe natyrale 125 ml dhe një kokë biberoni
  • Dizenjo e lehtë kompakte
  • E lehtë për tu pastruar
5 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.