• -5%
    Avent - Breast Milk Storage Bags Philips Avent - 1

Avent Breast Milk Storage Bags

Mbyllje e dyfishtë e zinxhirit e sigurt, pa rrjedhje për ruajtjen e sigurt të qumështit tuaj të gjirit

Vula tregon se çanta e para-sterilizuar është e paprekur para përdorimit të parë, për higjienën e plotë

Shtresat anësore të përforcuara dhe materiali me dy shtresa sigurojnë siguri shtesë se qumështi juaj i çmuar i gjirit ruhet i sigurt në frigorifer ose frigorifer

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.