• -5%
    Avent – Manual breast pump Philips Avent - 1

Pompë manuale gjiri 

Pompë manuale gjiri për nënat e reja

Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit

Dizenjo e lehtë, kompakte

Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.