Avent – SCF396/11 Premium Pompë elektrike gjiri

Pompim i shpejtë, më shumë qumësht në më pak kohë falë teknologjisë "Natural Motion"

Përvojë e personalizuar me 8 cilësime stimulimi dhe 16 cilësime të nxjerrjes.

A ju pëlqen një konfigurim specifik? Pompa e gjirit automatikisht kujton cilësimet më të fundit me funksionin e saj të kujtesës.

Silikoni i butë dhe i adaptueshëm, dhe nxjerrje pa nevojën e animit përpara.

Motor i qetë për një përvojë diskrete, kudo që të jeni (për përdorim me kabllo).

Përfshin shishen natyrale 125ml me thithë natyrale për lidhje natyrale.

Projektuar për pompimin vertikal pa pasur nevojë të anojë përpara me një motor të qetë

Përmbajtja e paketimit: 1 x Futje e pompës së qumështit, 1 x jastëk masazhi, 1 x shishe natyrore 125ml, 1 x teatër natyral, 1 x motor, 1 x kordon i rrymës, 2 x jastëk të gjirit

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.