Dizenjo e thjeshtë dhe e qëndrueshme, made in Germany.

E lehtë për tu përdorur dhe për tu pastruar. Mund të futet në pjatalarëse.

Ideale për udhëtime

Paketimi përfshin dhe një mbajtëse 150ml për qumështin e gjirit

Higjena është prioritet kur bëhet fjalë për qumështin e gjirit. Pompa e gjirit Jolie duhet të përdoret vetëm e pastruar dhe në kushte sterile. Pëpara përdorimit të parë dhe para çdo përdorimi pasardhës të gjithë pjesët që bien në kontakt me qumështin duhen larë, sterilizuar dhe tharë. Ne rekomandojmë të lahet me dezinfektuesin e shisheve Nuk.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.