Wellbio është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe është një shtesë ushqimore e prodhuar sipas cilësisë së GMP (Good Manufacturing Practice) .

E përshtatshme për veganë

Pa konservantë

Pa ngjyrues artificialë

Wellbio nuk është testuar në kafshë

Pa laktozë

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë me vaktin tuaj kryesor. Kalojeni me ujë ose një pije të ftohtë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Nëse po merrni antibiotikë: Merrni 1-2 kapsula në ditë, me ushqim, dhe të paktën 2 orë larg nga antibiotiku. Vazhdojeni për të paktën 2 javë pasi i keni mbaruar antibiotikët.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.