Përmirësim i tretjes së laktozës

Wellzyme Enzima Tretëse ofron nivelin ekzakt ditor të rekomanduar të Lactase 4500 FCC (për 3 kapsula) të cilat përmirësojnë tretjen e laktozës.

Standarte të larta të kontrollit të cilësisë

Wellzyme është zhvilluar nga ekspertet e Vitabiotics, dhe është një shtesë ushqimore e prodhuar me standarte të larta të GMP (Good Manufacturing Practice).

E përshtatshme për veganet

Pa konservantë

Pa ngjyrues artificiale

Wellzyme nuk është testuar në kafshë

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2-3 kapsula në ditë. Merrni çdo kapsulë me ose menjëherë pas ushqimi. Për shembull një pas mëngjesi, drekë dhe darkë.

Personat që kanë vështirësi në tretjen e laktozës: Merrni 3-4 kapsula me çdo vakt që përmban laktozë. Mos e përtypni. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.