Canesten 

Canesten përdoret për të trajtuar:

* infeksionet kërpudhore të këmbëve (tinea pedum ose "këmbë atletike") dhe duarve (tinea manuum).

Vendosni solucionin dy deri në tre herë në ditë në zonat e prekura të lëkurës dhe fërkojeni me kujdes. Kryesisht disa pika janë të mjaftueshme për një sipërfaqe me madhësi palme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.