• I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Heq në mënyrë efektive njollat ​​dhe pllakat dentare të ngjitura në protezat dentare. Mban protezat me shkëlqim dhe ngjyrën e tyre natyrale, ndërsa lejon higjienën e duhur orale. 

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.