KUKIDENT Haftcreme

Mbrojtja e ngjitësit krem ​​ngjitës Kukident me 45% më shumë ngjitësa afatgjatë siguron një efekt të shpejtë dhe të qëndrueshëm gjatë gjithë ditës. Maja e hollë e bën atë veçanërisht të lehtë dhe preciz në përdorim. Me mbrojtje nga mbetjet e ushqimit nën protezë. Për më shumë vetëbesim dhe spontanitet në jetën e përditshme!

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.