• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Qumësht dhie organik 3 (12m+)

2 400,00 Lekë
2 280,00 LekëRuaj 5%

Qumesht dhie organik 3

Sasia

 Qumesht dhie organik I përshtatshëm nga muaji i 12 deri ne fund të vitit të tretë (3) të jetës. 

Përdoret për të përgatitur dhe puretë Holle.

100 Artikuj