Aptamil 2

Aptamil 2 është një qumësht vijues që është formuluar posaçërisht për foshnje të shëndetshme të moshës nga 6 muajsh e lart. Aptamil 2 përmban të gjitha lëndët ushqyese për të cilat fëmija juaj në rritje ka nevojë dhe në raportin e duhur. Për të përgatitur një shishe qumësht vijues thjesht shpërndani disa lugë pluhur Aptamil 2 në ujë (për dozën e saktë, ju lutemi referojuni udhëzimeve mbi paketimin) dhe përdorni brenda 1 ore. Sapo të hapet, Aptamil 2 mund të ruhet deri në 3 javë.

Detajet e Produktit Qumështi vijues Aptamil 2

Qumështi vijues Aptamil 2 përmban Pronutra +, një përzierje e patentuar e vitaminave A, C dhe D, fibrave prebiotike GOS / FOS (Galacto- / Fructo-Oligosaccharide), acide yndyrore omega-3 thelbësore ALA dhe LCP Milupan ®, zinxhiri i gjatë i pangopur acide yndyrore që gjenden në qumështin e gjirit. Acidet yndyrore LCP janë veçanërisht të rëndësishme në muajt e parë të jetës kur fëmija juaj nuk është ende në gjendje t'i prodhojë ato vetë. Gjithmonë konsultohuni me mjekun ose klinikën tuaj përpara se të përdorni Aptamil 2. Sapo fëmija juaj të mbushë moshën 10 muajshe, mund të kaloni në Qumështin Aptamil 3 Follow On.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Superr!!!!!!

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Djalit tim i kane ndaluar të vjellat pasi fillova ti perdorja Aptamil 1 dhe tani kemi kaluar te 2. Sa here marr online me vendosin testera me krem per bebin


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Superr!!!!!!

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Djalit tim i kane ndaluar të vjellat pasi fillova ti perdorja Aptamil 1 dhe tani kemi kaluar te 2. Sa here marr online me vendosin testera me krem per bebin


<b>50</b>
Product added to compare.