• -5%
    APTAMIL KINDERMILCH 1 VJEC+ Aptamil - 1

Përmban:

Vitamina A, C dhe D (mbështesin sistemin imunitar)

Jod- I domosdoshëm për rritjen si edhe për funksionin e hormonit të tiroides

Vitaminë D & Kalcium – për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave

Proteina dhe vlera ushqyese te pershtatura per moshen 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.