Noy Noy Krem gruri me 3 fruta

Ja vlen të dini se kremi me fruta Noy Noy është:

I pasur me kalcium dhe vitamina D, të cilat kontribuojnë në zhvillimin e shëndetshëm të kockave

I pasur me vitamina A dhe D, të cilat kontribuojnë në funksionimin e mirë të sistemit imunitar.

I pasur në vitaminë B1 dhe burim i vitaminave B6 & B2, të cilat janë të nevojshme  për shfrytëzimin e energjisë nga ushqmi dhe funksionimin e duhur të sistemit nervor. Gjithashtu janë burim për hekurin i cili kontribuon në zhvillimin normal mendor të fëmijës.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.