Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Serum i përqëndruar në Kompleksin Hydra 02 (15%), i pasur me AHA (alfa hidroksi acide) nga frutat, dhuron një thesar të vërtetë hidratimi për lëkurën

Aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenians 

PERDORIMI:

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në darkë, të vetëm ose përpara kremit apo xhel-kremit të të njejtës linjë. Shtoni disa pika në fondotintën tuaj për një aplikim më të lehtë dhe komfort.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.