• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky serum i lehtë & hidratues është i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga bimë alpine për të trajtuar zonat problematike që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. 

Përdoret sëbashku me brightening day cream për të minimizuar pamjen e njollave të errta.

Aplikohet ne mengjese dhe ne mbremje pas pastrimit te lekures.

1 Artikulli

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.