• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Avene Ystheal Anti-Wrinkle Skin Renewal Concentrate është një koncetrat anti-rrudhë ideal për përkujdesjen ndaj lëkurës me teksturë dhe pamje jo uniforme, rrudha dhe humbje të tonusit. 

Kjo përkujdesje anti-rrudhë ka një bashkim unik të përbërësve aktivë të patentuar:

  • Retinaldehyde, përbërës aktiv me veti anti-rrudhë, që rrit aktivitetin qelizor.
  • G.G.O, një lipopeptid anti-rrudhë që mbron elastinën e lëkurës.
  • Pre-Tocopheryl, antioksidant i fuqishëm qelizor
  • Ujë termal Avène, me veti zbutesë dhe kundër irritimit. 

Cilësia e lëkurës përmirësohet menjëherë. Tekstura e lëkurës është dukshëm më e rafinuar, rrudhat zbuten dhe lëkura është më e tonifikuar.

E formuluar pa parfum.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.