• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

VICHY - AQUALIA THERMAL SERUM

3 800,00 Lekë
3 610,00 LekëRuaj 5%

SERUM HIDRATUES

Sasia

Vichy Aqualia Thermal seruml është një përkujdesje e formuluar veçanërisht për hidratimin .

Përmban Ujë termal të mineralizuar të lidhur me acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose të cilat hidratojnë dhe ndalojnë humbjen e ujit nga lëkura.

97% e përbërësve është me origjinë natyrale. 3% që mbetet ju garanton konservimin optimal

PERDORIMI:

  • aplikoni disa pika serum mengjes dhe mbremje
  • perhapeni ne lekure derisa te perthahet plotesisht
  • mund te perdoret i vetem, ose perpara kremit hidratues
100 Artikuj