• -10%
    Dermastir - Resurfacing Post-Op Dermastir - 1
    Dermastir - Resurfacing Post-Op Dermastir - 2

Dermastir Resurfacing Post-Op

Normalizon rinovimin e epidermës

Zvogëlon në mënyrë dramatike vijat sipërfaqësore dhe rrudhat

Shpejton qarkullimin e qelizave të lëkurës për të përmirësuar shkëlqimin e lëkurës

Përbërësit forcojnë pengesën e lëkurës

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.