DR.GRANDEL - Hyaluron Travel Set

Moisturizes thellë dhe menjëherë. Mbush dhe stimulon prodhimin e acidit hialuronik dhe fibrave natyrale të kolagjenit. Nxit rigjenerimin e qelizave. Ideale për lëkurë të thatë, normale dhe të kombinuar. Lëkurë e lëmuar, e rigjallëruar dhe e hidratuar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.