• -10%
    DR.GRANDEL Retinol Balm Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Retinol Balm

Ekstrakti i Budit të Ahut zbut linjat dhe rrudhat e vogla dhe retinoli me kapsulim liposomal mbështet sintezën e kolagjenit, rafinon dhe korrigjon linjat dhe rrudhat e vogla.

Një ekuivalent i Retinolit përmirëson formimin e lëkurës së re dhe zvogëlon thellësinë e rrudhave, pigmentimin e parregullt dhe dëmtimin nga rrezatimi UV dhe Vitamina A rafinon lehtësimin e lëkurës nga ndikimi i saj pozitiv në proceset e kornizimit, me rezultat të zvogëluar thellësinë e rrudhave.

Pas pastrimit, në mëngjes dhe në mbrëmje vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.