DR.GRANDEL Vitamin Infusion Serum

Kompleksi ekskluziv i përbërësve aktivë 'Episomes Vitamin B' hidraton intensivisht lëkurën dhe mbështet rigjenerimin e saj. Vitamina C shtesë i jep lëkurës edhe më shumë freski dhe energji. Infuzioni i vitaminës ndihmon lëkurën të duket më e re për një kohë më të gjatë. Aplikoni një sasi në madhësi të nje lajthie në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe para se të vendosni një krem hidratues.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.