• Në ofertë!
 • -10%
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 1
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 2
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 3
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 4
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 5
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 6
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 7
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 8
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 9
  Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml Florence Organics - 10

Florence Organics Siero di Vitamin C 20% & Acido Ialuronico 

Rinovoni dhe shkëlqeni lëkurën tuaj.

Me serumin e Florence Organics me përbërës anti-plakje dhe anti-rrudhë, ju mund të keni një lëkurë të butë, të butë dhe të ndritshme në vetëm disa javë përdorimi.


Përbërës të Fuqishëm

Vitamina C ndihmon lëkurën tuaj të zëvendësojë qelizat e vjetra, të vdekura me ato të reja dhe të freskëta për të sjellë një cilësi rinore në fytyrën tuaj - por nuk është përbërësi i vetëm në punë këtu. Serumi ynë i Vitaminës C është një përqendrim i fuqishëm i përbërësve të pastër me bazë bimore dhe aktive të shkallës terapeutike:

- Vitamina C - Acid Hyaluronic me bazë Bimore - Ekstrakt Botanik i Aloe Vera - Vaj Jojoba - Vitaminë E - Infuzion bimor.

Të gjithë këta përbërës bashkëveprojnë në mënyrë sinergjike për të transformuar fytyrën tuaj, duke ju ndihmuar të trajtoni vijat e holla, të keni një pamje më të shëndetshme dhe më rinore, të zbutni rrudhat dhe të hidratoheni pa një mbetje të yndyrshme. Ushqeni  dhe forconi lëkurën tuaj më të qartë, riparoni qelizat e dëmtuara të lëkurës,unifikoni tonin e lëkurës dhe trajtoni njollat nga dielli.

Dukuni më i ri. Ndiheni më të freskët. Zbuloni bukurinë tuaj NATYRORE.

 • ✅ MBI 10,000+ KLIENT TE LUMTUR në të gjithë botën. SERUM ORGANIK ANTIOKSIDANT - Një lëndë ushqyese e domosdoshme për prodhimin e kolagjenit. Vitamina C bashkohet sinergjikisht me Acid Hialuronik dhe Vitaminën E duke dhene një efekt të dukshëm në linjat e holla të fytyrës, rrudhat, shënjat në lëkure, njollat e errëta të shkaktuara nga dielli. I jep lëkurës shkëlqimin e munguar. 20+ përbërës me Acid Hialuronik MULTI-MOLEKULAR dhe ANTIOKSIDANTS, PER HIDRIM ME TE GJAT DHE AKTIVITETIN KUNDER PLAKJES.
 • ✅ Dy herë më i madh: 60ML në vend të 30ML dhe me një çmim të leverdishëm. Diferenca në lëkurën e trajtuar me Serumin e Vitaminës C  te Florenc Organics  është mahnitëse. Shikoni mijëra komente nga klientët e vërtetë në lidhje me këtë serum me vitaminë c, të bërë me përbërësit e cilësisë më të lartë që do të zbutin dhe lagështojnë fytyrën tuaj duke riparuar dëmtimet nga dielli dhe tonin e mbrëmjes. Ata gjithashtu forcojnë lëkurën tuaj natyrshëm dhe luftojnë thatësinë, humbjen e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit.
 • ✅ VEGAN, ORGANIK I CERTIFIKUAR DHE DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR NGA DEPARTAMENTI DERMATOLOGJI NE MODENA - Serumi është i butë ndaj lëkurës tuaj. Eshte i formuluar PA paraben, sulfate, mikroplastikë. PA FUQI! Përmban përqendrimin më të lartë të Acidit Hyaluronic dhe Vitaminës C me cilësi vegane, të Shkallës A, dhe me cilësi spa që janë 100% të pastra dhe pa papastërti. Firence është e përkushtuar të përdorë vetëm përbërësit më të mirë, me etikë në linjën e tyre vlerësuese të produkteve kundër plakjes.
 • ✅ SHUM EFEKTIV ME 20+ PERBERES PER NJE PAMJE ME RINORE: Serum për ditë dhe natë me cilësi premium për të ushqyer lëkurën, fytyrën, qafën, dekoltenë dhe konturin e syve. Lëkura juaj do të jetë e tonifikuar, elastike. I përshtatshëm për gratë dhe burrat, përdoreni në vënd ose përpara një kremi hidratues për fytyrën. I përshtatshëm për Derma Roller / Microneedling.I pershtatshem per te të gjitha llojet e lëkurës.
 • ✅ SERUMI JUAJ ME I MIRE BIO/ORGANIK ME VIT C & ACID HALURONIK: Nga cilësia e lëndëve organike, të gjitha produkteve Florence Organics u është dhënë Certifikimi Organik Eco Kozmetikë AIAB. Kundër shumë alternativa serume të kujdesit të lëkurës me vitaminën C që premtojnë rezultate të mahnitshme, është e vështirë të dihet se cilat marka mund t’i besoni.

Aplikimi në 4 hapa:

 1. Vendosni një sasi të vogël serumi në pëllëmbën e dores.(5-7pika serum)
 2. Aplikojeni serumin në të gjithë fytyrën, qafën dhe / ose ndonjë pjesë të trupit që dëshironi ta rinovoni.
 3. Pas aplikimit të serumit, vendosni një krem hidratues.
 4. Përdorni produktin në mëngjes dhe para se të shkoni në shtrat. Nëse përdorni tonik, vendoseni tonikun para serumit.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Serumi përdoret per të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe mikse. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Mbajeni larg fëmijëve. Ky është një serum i përqendruar dhe i fuqishëm i fytyrës që përmban përbërës aktivë me bazë bimore që mund të shkaktojë acarim të lëkurës për ata me alergji bimore. Eshtë e rendesishme që të kryeni një provë patch të produktit 24 orë para aplikimit të rregullt për të siguruar që produkti është i përshtatshëm për lëkurën tuaj. Nëse formula është e përputhshme me lëkurën tuaj, vendosni 5 -7 pika një herë në ditë të ndjekura nga një krem hidratues i mirë.


Përberesit

Aqua, Sodium Ascorbyl Phosphate, Aloe Barbadensis Leaf Juice (*), Glycerin, Ferulic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Arginine, Taraxacum Officinale Extract, Centella Asiatica Extract, Equisetum Arvense Extract, Citrus Aurantium Amara Flower Water (**), Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Simmondsia Chinensis Oil (*), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (*), Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-4 Caprate, Limonene, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

B076611KCY
71 Artikuj

Reviews Reviews (2)

Based on 2 reviews - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Serum aq i mirë sa 5 yje nuk janë të mjaftueshëm

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

Blej vetëm këtë Serum, më në fund mund ta gjej edhe këtu në Shqipëri. Shumë hidratues, thithet shpejtë, më pëlqen aroma delikate e agrumeve.
0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj!!!

3 of 3 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ma sillnin nga Italia, kurse tani shyqyer eshte edhe ketu. Serumin e bleva rreth 5 muaj me pare dhe qe ateher nuk kam ndaluar! Jam e varur nga efektet e tij rigjenerues dhe relaksuese. Lekure e lemuar! Mund te aplikohet ne cdo pjes te trupit duke e kombinuar gjithmone me nje krem ​​hidratues!
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (2)

Based on 2 reviews - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Serum aq i mirë sa 5 yje nuk janë të mjaftueshëm

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

Blej vetëm këtë Serum, më në fund mund ta gjej edhe këtu në Shqipëri. Shumë hidratues, thithet shpejtë, më pëlqen aroma delikate e agrumeve.
0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj!!!

3 of 3 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ma sillnin nga Italia, kurse tani shyqyer eshte edhe ketu. Serumin e bleva rreth 5 muaj me pare dhe qe ateher nuk kam ndaluar! Jam e varur nga efektet e tij rigjenerues dhe relaksuese. Lekure e lemuar! Mund te aplikohet ne cdo pjes te trupit duke e kombinuar gjithmone me nje krem ​​hidratues!
Product added to compare.