- Ekstrakt Acajou: shtrëngoni përsëri zonat e plogëta duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, duke ndërhyrë në veshjen e të gjitha ndërfaqeve të lëkurës.

- Ekstrakt Purple Tulipan: mbush zonat e thella duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore të MEC, duke luajtur një rol të madh në konstituimin, cilësinë dhe strukturimin e CME.

- një koncentrat Hyalu-3: me veti anti-plakje (zbutje, plumping, mbushje).

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.