Lierac Supra Radiance Detox Serum

Detox serum përmban disa pricipe aktive:

  • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare), i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
  • Ekstrakt Goji dhe Crowberry: antioksidantë, nxisin mikroqarkullimin.
  • Në vetëm 7 ditë ju do shihni rezultate të dukshme në lëkurë. 

PERDORIMI:

Aplikojeni ne mengjes dhe ne dark ne lekure .Evitoni zonen e syve

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.