• -10%
    LRP - Hyalu B5 La Roche-Posay - 1

Serum me veti ushqyese,riparuese anti-rrudhe. Kombinimi i acidit hialuronik dhe vitaminen B5 sherben:

  • zbehjen e rrudhave
  • hidratim te lekures
  • rigjenerim te barrieres mbrojtese te lekures

i pershtatshem edhe per lekurat me sensitive

9 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.