• -10%
    LRP-HYDRAPHASE SERUM La Roche-Posay - 1

LRP HYDRAPHASE SERUM

Një formulë shumë e përqendruar në përbërësit aktivë:

[Fragmentet e Acidit Hyaluronic] për të futur menjëherë dhe mbajtur ujë në lëkurë për hidratim optimal.

[Argininë + Serinë] e pranishme natyrshëm në epidermë, ata kapin ujë në mënyrë që ekuilibri i përsosur NMF (Faktori Natyror Hidratues) të rikthehet.

Përqendrim i lartë i Ujit Termik të Burimit La Roche-Posay, një anti-oksidues natyral që qetëson dhe anti-irriton.

Cilësi e shkrirë në xhel, thithje e shpejtë, e freskët dhe jo e yndyrshme.

Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje për ace nën kujdesin tuaj për lëkurën.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.