LRP Pure Vitamin C 10 Serum

Përbërësit aktivë përfshijnë:

Vitamina e Pastër Cis e njohur për efikasitetin e saj kundër rrudhave (pro-kolagjenit) dhe fuqinë e saj anti-oksiduese (anti-shurdhim), duke i siguruar lëkurës shkëlqim dhe shkëlqim të dukshëm

Acidi hialuronik pompon në mënyrë efektive lëkurën, e cila zvogëlon shfaqjen e vijave të imëta dhe rrudhave, si dhe përmirëson hidratimin dhe strukturën e lëkurës.

Acidi salicilik eksfolion qelizat në sipërfaqe / Lehtëson eliminimin e qelizave të vdekura.

Uji termik i spërkatjes Përmban një larmi të jashtëzakonshme mineralesh për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës së lëkurës, qetësimin e ndjeshmërisë dhe largimin e sulmeve radikale të lira pro-plakjes.

Për klientët me rrudha, mungesë shkëlqimi dhe parregullsi të lëkurës (cilësi dhe ton)

Të gjitha llojet e lëkurës madje edhe lëkurë të kombinuar dhe të ndjeshme

Udhëzimet për përdorim

Përdorni një herë në ditë si pjesë e rutinës tuaj të mëngjesit në fytyrë dhe qafë.

Lëshoni pipën në majë të gishtave dhe shtypni në lëkurë duke shmangur konturin e syve.

Rekomandohet të përdoret me një SPF ditor.

Pasi të hapet, përdorni brenda 2 muajve.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.