• -10%
    VICHY - Liftactive Serume Vichy - 1
    VICHY - Liftactive Serume Vichy - 2

VICHY Liftactive Serume

Liftactiv Supreme ka:

  • një veprim zbutës të menjëhershëm, formula përthithet shpejt dhe jep një ndjesi freskie dhe  komforti në lëkurë.
  • Kombinimi i rhamnose -acid hialuronik ,ushqen dhe rigjeneron lekuren.
  • Uji termal Vichy forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe zbut.

PERDORIMI:

Aplikojeni në mengjese dhe mbremje  në fytyrë të pastruar.Perdoret gjithmone perpara aplikimit te nje kremi hidratues.

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.