• -10%
    Vichy – Mineral 89% Vichy - 1

Vichy Mineral 89%

Hidratuesi i fytyrës Vichy – Mineral 89%, me 89% ujë termal mineral, jep një hidratim të thellë për një lëkurë të shëndetshme plot shkëlqim.

Teksturë e lehtë, transparente, që përthithet shpejt duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Jo e yndyrshme. Nuk ngjit. Nuk lë shkëlqim në lëkurë.

Formulë hipoalergjike

Pa silikon, paraben, parfum, alkool

E testuar në lëkura të ndjeshme

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.