• -10%
    Bambo Nature Shampo 150ml Bambo Nature - 1

Shampo Bambo Nature për flokë dhe trup, është e përshtatshme për të gjithë, madje edhe për lëkurën e ndjeshme dhe skalpin e butë të bebeve.

Shampoja nuk shkakton djegie të syve apo lot dhe e lë lëkurën e fëmijës tuaj të pastër.

Është e testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban as parfum dhe as ngjyrues. Është produkt vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyral dhe organik me prejardhje bimore.

Është e çertifikuar sipas standarteve të Ecocert COSMOS, Nordic swan ecolabel dhe Nordic Asthma-Allergy - të cilat janë zgjedhja më e sigurt dhe më e qëndrueshme për fëmijën tuaj.

Rekomandohet: Mund ta përdorni të sigurt,deri në disa larje në ditë nëse është e nevojshme. Vetëm për përdorim të jashtëm. Për një larje pa lot dhe pastrim të butë dhe të sigurt. Miqësore me lëkurën (pa parfum dhe pa ngjyrues) Me përbërës natyral,vegan dhe organik.

Pa kimikate

Pa alergji në lëkurë

Made in Denmar

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.