Bionike Triderm Oily Shampoo

Triderm Olio Shampoo zbut acarimin dhe kruajtjen e kokës me një veprim të butë të synuar. Veçanërisht tregohet në rast të dermatitit seborrheik. E pasur me vaj vazelinë, glicerinë, lauril sulfosukinat, poliakole, mbron nga surfaktantët agresivë dhe garanton një nivel të lartë të hidratimit. Pa aromë me alergjenët, i bën flokët të butë dhe të butë dhe është gjithashtu i përshtatshëm për trajtimin e kapakut të djepit tek foshnjat dhe fëmijët.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.