Përbërësit aktivë të Kosit si Laktoza dhe Proteinat ofrojnë Hidratim të thellë, Zbutin dhe Ushqejnë Fijet e Flokëve, ndërsa Royal Jelly Riparon dhe Rikthen Flokët e thatë të dëmtuar. Përbërje e krijuar posaçërisht me agjentë të butë pastrues, të pasur me agjentë kondicionues dhe acid natyror hialuronik, pastron, hidraton dhe rikthen butësinë natyrore të flokëve, duke e mbrojtur atë nga skajet e ndara dhe dëmtimet për shkak të stilit. Për të gjitha llojet e Flokëve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.