Përbërësit kryesorë aktivë:

Kamomili ka një efekt qetësues dhe zbutës.

Aloe - hidraton dhe qetëson lëkurën.

Betaine - hidraton dhe mbron lëkurën.

Mban pH fiziologjik të lëkurës.

Nuk përmban paraben, fenoksietanol, alkool, ngjyra, sapun.

Formula hipoalergjike: rrezik minimal për alergji ndaj përbërësve të xhelit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.