Johnson's Baby Shampoo

Përbërja JO më shumë lotë është aq e butë për sytë sa uji i pastër, duke ofruar momente të lumtur në banjë.

Pastron butësisht duke mbajtur të shëndetshëm lëkurën dhe flokët e ndjeshëm

Përbërja unike dhe më e butë e Johnson's Baby Shampoo është krijuar posaçërisht për të pastruar butësisht flokët e imët dhe lëkurën e ndjeshme në kokën e foshnjës. Shkumëzohet shpejt dhe shpëlahet lehtë, duke i lënë flokët e fëmijës suaj të butë, të pastër, me shkëlqim dhe të lehtë për tu krehur. Produkt i përshtatshëm për fëmijë të moshuar ose të rritur!

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.