• -10%
    Mustela - Shkume larese 200ml Mustela - 1

Ideale për t’u përdorur si shampo e përditshme, për të larë dhe shpleksur flokët delikatë të të sapolindurve, bebeve dhe fëmijëve.

Nuk djeg sytë

Formë galenike – shkumë e lehtë për t’u aplikuar dhe e përshtatshme veçanërisht për lëkurën e kokës delikate të të sapolindurit.

Lë një aromë unike mbi flokë.

Shpëlahet lehtësisht.

PERDORIMI:

Masazhoni butësisht flokët e lagur të të sapolindurit, bebes apo fëmijës, me një dozë shkume . Lëreni të veprojë 1-2 minuta.

Shpëlajeni me kujdes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.