• -5%
    MUSTELA Soothing Cleansing Gel Mustela - 1

MUSTELA Soothing Cleansing Gel

Qetëson për të përmirësuar pamjen dhe ndjesi shpimi gjilpërash të shoqëruara me lëkurën shumë të ndjeshme të foshnjës, veçanërisht për shkak të larjes së ujit të fortë. Formulë pa lot. Formula e saj pa aromë lë një aromë të këndshme, lëkura e fëmijës zbutet dhe flokët i butë. Shpëlahet lehtë.

1800 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.