Pharmaid Aloe Treasures Shampoo

Karakteristikat ALOE AKTIVE:

• Përmirëson hidratimin e lëkurës duke bllokuar lagështinë në shtresat e brendshme.

• Përmirëson pjeset zbutëse dhe shëruese të lëkurës.

• Rrit fuqinë anti-irrituese dhe anti-inflamatore të lëkurës.

• Ndihmon funksionet imune të lëkurës dhe për këtë arsye ndihmon në zvogëlimin e rrezikut që lidhet me ekspozimin intensiv ndaj rrezeve UVB nga dielli.

• Ka veti kundër rrudhave pasi përshpejton sintezën e kolagjenit dhe elastinës në indet e lëkurës, duke ngadalësuar shfaqjen e shenjave të plakjes së parakohshme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.