Kjo shampo plumbing është formuluar e bazuar në ekstraktin e Vernonia dhe rrushit të cilat ndihmojnë në ristrukturimin e kokës së flokëve në mënyrë që të krijoni një mjedis që lejon të favorizoni rritjen e një qime në shëndet. Përmban gjithashtu Acid Hyaluronic dhe Kolagjen Acacia të cilët pasurojnë formulën në mënyrë që të rimbushin dhe mbështjellin fibrat.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.